PYUNIK
Pyunik II
Voetbal
Actuele seizoenen
Actuele seizoenen: wedstrijdkalender, alle competities.
Zet in je agenda Zet deze kalender in je agenda
Gratis. Wijzigingen in het speelschema komen er vanzelf in.
Hulp
Eenmalig downloaden, zonder updates
Hulp bij toevoegen
25 supporters van PYUNIK gebruiken Fixtures24.com
Speelschema
November 2026
-
zo815:0015:00Thuis
-
ma3015:0015:00Thuis
Maart 2027
-
di215:0015:001st League (ARM) ThuisThuis
-
zo1415:0015:00Thuis
April 2027
-
ma515:0015:00Thuis
-
ma1915:0015:00Thuis
Mei 2027
-
ma315:0015:00Thuis
-
do2715:0015:00Thuis
Informatie over PYUNIK Pyunik II
Pyunik II is een seniorenteam van PYUNIK. Dit seizoen speelt het team in 1st League (ARM). Er staan 32 matchen op het programma: 16 gespeeld, 16 nog te spelen. De volgende match is op zondag 8 november tegen BKMA. Thuis speelt het team in Pyunik Training Centre.
Wanneer speelt PYUNIK Pyunik II de volgende match?
De volgende match van PYUNIK Pyunik II is op zondag 8 november om 15:00, PYUNIK tegen BKMA in Pyunik Training Centre.
In welke competitie speelt PYUNIK Pyunik II?
PYUNIK Pyunik II speelt dit seizoen in 1st League (ARM).
Waar speelt PYUNIK Pyunik II thuis?
PYUNIK Pyunik II speelt thuis op Pyunik Training Centre, Pyunik Training Centre.