PUERTO CABELLO
1e elftal
Voetbal
Actuele seizoenen
Actuele seizoenen: wedstrijdkalender, alle competities.
Volgende match
Segunda Division (VEN)
Za 28 nov, 20:30
Zaterdag 28 november
ZAMORA FC B
tegen
PUERTO CABELLO
Uit
Zet in je agenda Zet deze kalender in je agenda
Gratis. Wijzigingen in het speelschema komen er vanzelf in.
Hulp
Eenmalig downloaden, zonder updates
Hulp bij toevoegen
4 supporters van PUERTO CABELLO gebruiken Fixtures24.com
Speelschema
November 2026
-
za2820:3020:30Uit
December 2026
-
zo2721:0021:00Uit
Informatie over PUERTO CABELLO 1e elftal
1e elftal is een seniorenteam van PUERTO CABELLO. Dit seizoen speelt het team in Segunda Division (VEN). Er staan 25 matchen op het programma: 22 gespeeld, 3 nog te spelen. De volgende match is op zaterdag 28 november tegen ZAMORA FC B. Thuis speelt het team in Complejo Deportivo Socialista.
Wanneer speelt PUERTO CABELLO 1e elftal de volgende match?
De volgende match van PUERTO CABELLO 1e elftal is op zaterdag 28 november om 20:30, ZAMORA FC B tegen PUERTO CABELLO.
In welke competitie speelt PUERTO CABELLO 1e elftal?
PUERTO CABELLO 1e elftal speelt dit seizoen in Segunda Division (VEN).
Waar speelt PUERTO CABELLO 1e elftal thuis?
PUERTO CABELLO 1e elftal speelt thuis op Complejo Deportivo Socialista, Avenida Bolívar, 2050 Puerto Cabello.