fixtures24.com

NACIONAL ASUNCION 1e elftal

Voetbal

Actuele seizoenen

Zet in je agenda

Gratis. Wijzigingen in het speelschema komen er vanzelf in.

Hulp 14 supporters van NACIONAL ASUNCION gebruiken Fixtures24.com
  • Gewonnen
  • Gelijk
  • Verloren
  • Uitslag onbekend

Informatie over NACIONAL ASUNCION 1e elftal

1e elftal is een seniorenteam van NACIONAL ASUNCION. Dit seizoen speelt het team in Division Profesional (PAR), Copa Paraguay (PAR) en Copa Sudamericana. Er staan 47 matchen op het programma: 39 gespeeld, 8 nog te spelen. De volgende match is op zaterdag 24 oktober tegen SPORTIVO TRINIDENSE. Thuis speelt het team in Estadio Arsenio Erico.

Wanneer speelt NACIONAL ASUNCION 1e elftal de volgende match?

In welke competitie speelt NACIONAL ASUNCION 1e elftal?

Waar speelt NACIONAL ASUNCION 1e elftal thuis?

Hoe doet NACIONAL ASUNCION 1e elftal het dit seizoen?