CELTA VIGO
Celta Vigo II
Actuele seizoenen
Actuele seizoenen: wedstrijdkalender, alle competities.
Zet in je agenda Zet deze kalender in je agenda
Gratis. Wijzigingen in het speelschema komen er vanzelf in.
Speelschema
Oktober 2026
-
za2418:3018:30Uit
November 2026
-
zo817:0017:00Uit
-
zo1517:0017:00Uit
-
zo2917:0017:00Uit
December 2026
-
zo1317:0017:00Uit
Januari 2027
-
zo317:0017:00Uit
-
zo1717:0017:00
Heenmatch ma 14 sep, thuis: met 4-0 verloren
Uit -
zo3117:0017:00Uit
Februari 2027
-
zo1417:0017:00
Heenmatch ma 24 aug, thuis: met 4-2 gewonnen
Uit -
zo2817:0017:00Uit
Maart 2027
-
zo1417:0017:00
Heenmatch ma 31 aug, thuis: met 2-1 verloren
Uit -
zo2117:0017:00
Heenmatch za 26 sep, thuis: 1-1 gelijkgespeeld
Uit
April 2027
-
zo417:0017:00Uit
-
zo2517:0017:00Anoeta
Heenmatch za 10 okt, thuis: met 4-1 gewonnen
Uit
Mei 2027
-
zo917:0017:00Uit
-
zo2317:0017:00Uit
Juni 2027
-
zo617:0017:00Uit
Informatie over CELTA VIGO Celta Vigo II
Celta Vigo II is een seniorenteam van CELTA VIGO. Dit seizoen speelt het team in Segunda Division (ESP) en Segunda B (ESP). Er staan 44 matchen op het programma: 12 gespeeld, 32 nog te spelen. De volgende match is op zaterdag 24 oktober tegen GIRONA. Thuis speelt het team in Abanca-Balaídos.
Wanneer speelt CELTA VIGO Celta Vigo II de volgende match?
De volgende match van CELTA VIGO Celta Vigo II is op zaterdag 24 oktober om 18:30, GIRONA tegen CELTA VIGO in Estadi Municipal de Montilivi.
In welke competitie speelt CELTA VIGO Celta Vigo II?
CELTA VIGO Celta Vigo II speelt dit seizoen in Segunda Division (ESP) en Segunda B (ESP).
Waar speelt CELTA VIGO Celta Vigo II thuis?
CELTA VIGO Celta Vigo II speelt thuis op Abanca-Balaídos, Rúa Manuel de Castro, 36210 Vigo.
Hoe doet CELTA VIGO Celta Vigo II het dit seizoen?
CELTA VIGO Celta Vigo II speelde dit seizoen 9 matchen: 3 gewonnen, 2 gelijk en 4 verloren, met 14 doelpunten voor en 15 tegen.