Piauiense (BRA)
Zet in je agendaVrijdag 28 augustus
-
22:00Piauiense (BRA)ATLéTICO PIAUIENSE tegen PIAUín.b.
Dinsdag 26 mei
-
00:00Piauiense (BRA)ALTOS tegen ATLéTICO PIAUIENSEn.b.
Maandag 25 mei
-
22:00Piauiense (BRA)FLUMINENSE EC PI tegen PIAUín.b.
Donderdag 16 april
-
00:00Piauiense (BRA)TERESINA ESPORTE CLUBE tegen OEIRENSE PIn.b.
Woensdag 15 april
-
21:00Piauiense (BRA)TEC tegen ALTOSn.b.
Zaterdag 21 maart
-
21:00Piauiense (BRA)ATLéTICO PIAUIENSE tegen PIAUín.b.
Woensdag 18 maart
-
tijdstip nog te bepalenPiauiense (BRA)PIAUí tegen ATLéTICO PIAUIENSEn.b.
Zaterdag 14 maart
-
21:00Piauiense (BRA)PIAUí tegen FLUMINENSE EC PIn.b.
Zaterdag 7 maart
-
21:00Piauiense (BRA)ATLéTICO PIAUIENSE tegen ALTOSn.b.
Maandag 2 maart
-
tijdstip nog te bepalenPiauiense (BRA)ALTOS tegen ATLéTICO PIAUIENSEn.b.
Zaterdag 28 februari
-
21:00Piauiense (BRA)FLUMINENSE EC PI tegen PIAUín.b.
Zondag 22 februari
-
20:00Piauiense (BRA)PARNAHYBA SPORT CLUB tegen TERESINA ESPORTE CLUBE1 - 1
-
20:00Piauiense (BRA)FLUMINENSE EC PI tegen ATLéTICO PIAUIENSE1 - 3
-
20:00Piauiense (BRA)CORI-SABBA tegen PIAUín.b.
-
20:00Piauiense (BRA)OEIRENSE PI tegen ALTOS0 - 0
Woensdag 18 februari
-
20:00Piauiense (BRA)FLUMINENSE EC PI tegen PARNAHYBA SPORT CLUB4 - 0
Vrijdag 13 februari
-
20:00Piauiense (BRA)PIAUí tegen OEIRENSE PI2 - 1
Donderdag 12 februari
-
tijdstip nog te bepalenPiauiense (BRA)ALTOS tegen CORI-SABBAn.b.
Woensdag 11 februari
-
tijdstip nog te bepalenPiauiense (BRA)ATLéTICO PIAUIENSE tegen TERESINA ESPORTE CLUBEn.b.
Zondag 8 februari
-
20:00Piauiense (BRA)PARNAHYBA SPORT CLUB tegen OEIRENSE PI1 - 2
-
21:00Piauiense (BRA)TERESINA ESPORTE CLUBE tegen PIAUí0 - 2
Zaterdag 7 februari
-
20:00Piauiense (BRA)CORI-SABBA tegen FLUMINENSE EC PIn.b.
-
21:00Piauiense (BRA)ALTOS tegen ATLéTICO PIAUIENSE0 - 0
Zondag 1 februari
-
20:00Piauiense (BRA)FLUMINENSE EC PI tegen TERESINA ESPORTE CLUBE1 - 0
Zaterdag 31 januari
-
19:45Piauiense (BRA)OEIRENSE PI tegen CORI-SABBAn.b.
-
20:00Piauiense (BRA)PARNAHYBA SPORT CLUB tegen ALTOS0 - 0
-
21:00Piauiense (BRA)ATLéTICO PIAUIENSE tegen PIAUí4 - 1
Maandag 26 januari
-
tijdstip nog te bepalenPiauiense (BRA)PIAUí tegen PARNAHYBA SPORT CLUBn.b.
Zondag 25 januari
-
21:00Piauiense (BRA)ATLéTICO PIAUIENSE tegen CORI-SABBAn.b.
Zaterdag 24 januari
-
21:00Piauiense (BRA)ALTOS tegen FLUMINENSE EC PI2 - 2
Vrijdag 23 januari
-
tijdstip nog te bepalenPiauiense (BRA)TERESINA ESPORTE CLUBE tegen OEIRENSE PIn.b.
Zondag 18 januari
-
21:00Piauiense (BRA)CORI-SABBA tegen PARNAHYBA SPORT CLUB2 - 1
-
21:00Piauiense (BRA)TERESINA ESPORTE CLUBE tegen ALTOS1 - 1
Zaterdag 17 januari
-
20:00Piauiense (BRA)OEIRENSE PI tegen ATLéTICO PIAUIENSE1 - 0
-
21:00Piauiense (BRA)FLUMINENSE EC PI tegen PIAUí1 - 2
Zondag 11 januari
-
20:00Piauiense (BRA)PARNAHYBA SPORT CLUB tegen ATLéTICO PIAUIENSEn.b.
Zaterdag 10 januari
-
19:45Piauiense (BRA)OEIRENSE PI tegen FLUMINENSE EC PIn.b.
-
21:00Piauiense (BRA)PIAUí tegen ALTOSn.b.
-
21:00Piauiense (BRA)CORI-SABBA tegen TECn.b.